تحلیل حجم - قیمت در معاملات، کلید مخفی موفقیت در بورس

تحلیل حجم - قیمت در معاملات، کلید مخفی موفقیت در بورس

نوشته: سیاوش قنبرنژاد مغانلو

ناشر : میعاد اندیشه

قطع : رقعی

شابک  : 7-319-231-622-978

سال انتشار : 1399

تعداد صفحات : 118

لینک خرید کتاب : https://chapemiaad.com/blog/product/boors


معرفی مختصر کتاب:

هر روزه در بازارهای بورس جهان میلیاردها واحد سهام خرید و فروش می شود. بازار بورس همواره بزرگترین بازار جهان بوده است. اگر از یک معامله گر متوسطی بپرسید چرا بازارها صعودی و یا نزولی  هستند پاسخ های متعددی دریافت خواهید کرد.
معامله گر عادی هیچ دیدی از علت تغییرات قیمتی در بازار ندارد.بیشتر معامله گران صرفا بر اساس سیستمی مکانیکی نظیر فرمول ها قوانین تکنیکال و یا صرفا بر اساس شایعات موجود و توصیه دیگران اقدام به خرید و فروش سهام می کنند.
بنابراین اگر چه بازار بورس بزرگترین بازار مالی جهان است در عین حال بازاری کمتر شناخته شده است. حرکات سریع قیمت مرموز هستند و زمانی اتفاق میفتند که هیچ انتظاری نمی رود و به نظر میرسد هیچ منطقی در ورای آن وجود ندارد.

غالبا بازار بر خلاف تحلیلها و قضاوت های معامله گران حرکت می کند. حتی افراد حرفه‌ای و شرکت های حقوقی که در این زمینه فعالیت دارند و انتظار میرود تحلیل دقیق داشته باشند عملا قادر به پیش بینی بازار نیستند.
برخی از سوالاتی که قرار است در این کتاب به آنها پاسخ داده شود به شرح زیر است:
-
چرا بازارها صعودی و یا نزولی می شوند.
-
چرا بعضا بازار روندی خیلی قوی دارد؟
-چرا بعضا بازار به حاشیه میرود(راکد می شود)؟
-چطور میتوانم از همه این تغییرات کسب سود کنم؟
اگر می توانید به همه این سوالات با اعتماد به نفس پاسخ دهید نیازی به مطالعه این کتاب ندارید. اگر نتوانستید،  نگران نباشید. شما تنها نیستید و شما به مرور پاسخ سوالات را تا انتهای کتاب دریافت خواهید کرد

اشتراک گذاری این مطلب: