محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب
بعد از تکمیل فرم، هزینه چاپ در انتها نمایش داده خواهد شد

نکات مهم : 
1 – در صورتی که کتاب شما دارای مجوزهای لازم ( شابک ، فیپا و مجوز ارشاد ) است و فقط نیاز به چاپ و صحافی دارید کافیست  تعداد صفحات نهایی ، قطع کتاب و تیراژ مورد نیازتان را در فرم مشخص کنید و محاسبه را کلیک کنید. 
2 – حداقل تیراژ در محاسبه 20 جلد می باشد . 
3 – در صورتی که کتاب شما ترکیبی از صفحات سیاه و سفید و رنگی است حتما بصورت تلفنی مشاوره کنید .
4- طراحی جلد به دو صورت قالبهای آماده و  طراحی جلد اختصاصی انجام می شود . 
5 – قطع کتاب را در یکی از سه قطع  وزیری (17/5 در 25 )،رقعی ( 14/8 در 21 ) و رحلی ( 21 در 29/7 ) مشخص کنید.
6-  اگر فایل شما نیاز به صفحه آرایی دارد با توجه به نوع متن فایل کتاب نوع صفحه آرایی را مشخص کنید .
7 - موضوع کتاب  در زمان دریافت مجوزها  تاثیر گذار بوده  و تقریبا به شرح زیر است 
الف – علمی ، تبدیل پایان نامه به کتاب    25 الی  30 روز کاری       ب  –رمان و یا شعر     2 الی 6 ماه  
ج – زبان            25 الی 30 روز کاری       د – آموزشی           25 الی 30 روز کاری 
ح – کودکان              1 الی 2 ماه            و – متفرقه         متغیر  (با توجه به موضوع )                                     جهت نیاز به هرگونه توضیح و یا مشاوره با شماره 09125120067 تماس گرفته و یا در تلگرام پیام بدهید .
 

چاپ و نشر میعاد - مرکز تخصصی چاپ ارزان و فوری کتاب و سفارشات پرینت و کپی

چاپ و نشر میعاد در پانزدهیمن سال فعالیت خود خدمات گسترده ای برای فرهیختگان ، اندیشمندان ، اساتید دانشگاه ، دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ، فرهنگیان و ...... در نظر گرفته است. نهایت کیفیت و سرعت در انجام خدمات با پایین ترین و ارزان ترین قیمت ( ارزانتر از همه جا ) سرلوحه و شعار مجموعه ما در حوزه چاپ و نشر می باشد. خدمات ما عبارتند از:

1- چاپ دیجیتال ( پرینت و کپی ) بر روی کاغذ بصورت سیاه و سفید و رنگی و خدمات پس از چاپ بصورت صحافی سیمی فنری و چسب گرم بوده که در این زمینه آمادگی همکاری با کلیه مراکز آموزشی و ادارات و ..... را داریم .

2- چاپ و نشر کتاب ( با همکاری انتشارات - میعاد اندیشه با مجوز رسمی از وزرارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره مجوز 12797) : در این زمینه چاپ به 2 صورت دیجیتال ( تیراژ کم ) و افست در کوتاهترین و سریعترین زمان ممکن با شرایط استثنایی با رعایت کلیه مراحل آماده سازی کتاب شامل صفحه آرایی و طراحی جلد و .... انجام شده و کتاب شما با ( موضوعات مختلف تبدیل پایان نامه به کتاب ، آموزشی، علمی ، شعر، داستان ، رمان و ترجمه و ....... ) با اخذ شابک ISBN از اداره شابک و فیپا از کتابخانه ملی در وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز چاپ گرفته و اعلام وصول می شود و در تیراژ مورد نیاز شما از ( 20 جلد تا چند هزار جلد ) و در سایزهای مختلف و استاندارد ( رقعی، وزیری، رحلی و .... ) با کمترین هزینه به چاپ رسیده و دارای همه امتیازات لازم جهت ارائه و تقویت روزمه های تحصیلات تکمیلی و مصاحبه دکتری PHD و رزومه های اخذ دانشیاری و ارتقای تحصیلی و شغلی بوده و اندیشه های شما را به اثری ماندگار تبدیل می کند.

تلگرام چاپ و نشر میعاد