قرارداد چاپ کتاب

قرارداد چاپ کتاب در انتشارات میعاد اندیشه


در این مرکز کتاب به صورت سرمایه گذاری مولف به چاپ خواهد رسید و دوستان میتوانند هم به صورت حضوری و هم از راه دور و به صورت غیر حضوری اقدام به عقد قرارداد با این مرکز نمایند.

 

شیوه بستن قرارداد

1 -  قرارداد چاپ کتاب حضوری: در این روش مولف فایل خود را در دفتر انتشارات تحویل میدهد و قرارداد به صورت حضوری منعقد می‌گردد. ( لطفا جهت عقد قرارداد بصورت حضوری با هماهنگی قبلی تشریف بیاورید)

2 -  قرارداد چاپ کتاب غیر حضوری : ویژه ی افرادی که حضور در دفتر انتشارات برای آنها به هر دلیلی ممکن نیست مثلا عزیزان شهرستانی این افراد بعد از ارسال فایل از طریق ایمیل قراردادشان به صورت غیر حضوری تنظیم و برای انها ایمیل می‌شود

 

موارد لازم جهت  عقد قرارداد

1 -  کپی کارت ملی و یا شناسنامه ی نویسنده یا نویسندگان

2 -  آدرس دقیق پستی

3 -  عنوان کتاب

4 -  تعداد صفحات

5 -  سایز و تیراژ مد نظر

 

پس از دریافت موارد فوق ( به صورت حضوری و یا از طریق ایمیل انتشارات و یا تلگرام )  برگه قرارداد تنظیم و به همراه یک برگه رضایت نامه برای شما ارسال می گردد.

 

ایمیل های انتشارات :

miaadpub@gmail.com

miaadprint.ir@gmail.com

شماره تلگرام : 09125120067   یا   ایدی تلگرام :   Miaadpub@ 

 

 

پس از رویت برگه قرارداد توسط شما

1 - در صورت توافق با موارد قرارداد ، آن را امضاء کرده و اثر انگشت بزنید ( در صورتی که تعداد مولفین بیش از یک نفر باشد کلیه نفرات باید قرارداد را امضاء  و اثر انگشت بزنند )

 نمونه رضایت نامه محضری ارسالی توسط انتشارات را جهت احراز هویت نویسنده اصلی یانویسنده اول در دفتر اسناد رسمی ( محضر یا دفترخانه  ) گواهی امضاء بگیرید .

تذکر : دریافت برگ رضایت محضری جهت احراز هویت مولف کتاب بوده و بدینوسیله از هرگونه سواستفاده احتمالی درباره اثر تالیفی شما جلوگیری می گردد  . 

3- از  قرارداد و برگه رضایت نامه اسکن گرفته از طریق ایمیل و یا تلگرام  ارسال نمایید.

4 - سی صفحه اول متن کتاب همراه با فهرست و مقدمه (جهت ارسال به کتابخانه ملی جهت فهرست نویسی یا فیپا )را از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال نمایید . (پس از صدور فیپای کتاب شما توسط کتابخانه ملی ، فایل اصلی کتاب را ارسال فرمایید )  .

 در صورت استفاده از عنوان دکتر یا مهندس و ... در ابتدای نام مولف اسکن آخرین مدرک تحصیلی  را  نیز ایمیل فرمایید بدیهی است در صورت عدم ارایه این مدرک به وزارت ارشاد ،  امکان استفاده از این  القاب و عناوین وجود ندارد .

 

مراحل پس از عقد قرارداد

1 - ابتدا به کتاب شما یک شماره شابک ( شماره بین المللی کتاب ) اختصاص می دهیم

2 -  در مرحله بعد 30 صفحه ابتدای کتاب همراه با فهرست و مقدمه را از شما دریافت نموده و به کتابخانه ملی جهت صدور شناسنامه کتاب ( فیپا ) ارسال مینماییم

3 - شرایط پرداخت : یک سوم مبلغ قرارداد در ابتدا ،

                       یک سوم پس از صدور شناسنامه کتاب و رویت آن در سایت کتابخانه ملی و تایید آن توسط مولف یا مولفین،  

                      و پس از چاپ کتاب نیز یک سوم باقیمانده  هزینه قید شده در قرارداد را  واریز  می کنید .

 

تذکرات مهم :

1 - دوستان شهرستانی میتوانند از طریق ایمیل و یا تلگرام تمامی مراحل از جمله عقد قرارداد و ارسال فایل و مدارک را انجام دهند و پس از چاپ نیز از طریق تیپاکس ، باربری و یا پست  کتابهای خود را درب منزل دریافت نمایند.

 2 - لازم به ذکر است که از تعداد کتابهای ذکر شده در قرارداد تعداد 3 جلد ( به ازاء هر 1000 عدد تیراژ منظور شده در کتاب )  جهت اتمام مراحل اداری و ارسال به وزارت ارشاد جهت اعلام وصول کسر میشود و مابقی به صاحب اثر تحویل داده خواهد شد

 

هشدار دوستانه

در صورت تمایل به در خواست قیمت از سایر ناشرین به این نکات توجه داشته باشید :

– محاسبه کلیه قیمت ها از عقد قرارداد تا تحویل کتاب انجام شود و پس از تحویل کار هزینه هایی مانند :

اخذ مجوز ها ، فیپا ، شابک ، طراحی جلد ، فرم بندی ، صفحه بندی و… از شما مطالبه نشود .

– لینک چاپ حتما مطابق نمونه ایی باشد که به شما ارایه می شود

– نوع کاغذ داخل ( تحریر 70 یا 80 گرم ، کره ای ، اندونزی و چینی ) و نوع گلاسه جلد حتما مشخص شود زیرا نوسان قیمت ها بسیار موثر است .

– درصورت سرمایه گذاری توسط شما ، حق امتیاز اثر منحصر به شما باشد و جهت چاپ های آتی (تجدید چاپ) بتوانید به هر ناشری مراجعه کنید .

 

نکات مهم در قرارداد با ما :

1 – کلیه حقوق مادی و معنوی اثر به مولف واگذار می گردد

2 – پرداخت های  شما در 3 مرحله انجام می گردد

 

 

برای محاسبه هزینه های چاپ کتاب لطفا بر روی محاسبه آنلاین  کلیلک کنید

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

 

جهت نیاز به هرگونه توضیح و یا مشاوره با شماره 09125120067 تماس گرفته و یا در تلگرام پیام بدهید .

نظرات و دیدگاه ها

  • شهباز

    سلام هزینه اخذ مجوز فیپا شابک و طراحی جلد فرمبندی صفحه بندیو...چقدر هست 

    برای کتاب شعر حدودا۶۰ -۷۰ صفحه ای


چاپ و نشر میعاد - مرکز تخصصی چاپ ارزان و فوری کتاب و سفارشات پرینت و کپی

چاپ و نشر میعاد در پانزدهیمن سال فعالیت خود خدمات گسترده ای برای فرهیختگان ، اندیشمندان ، اساتید دانشگاه ، دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ، فرهنگیان و ...... در نظر گرفته است. نهایت کیفیت و سرعت در انجام خدمات با پایین ترین و ارزان ترین قیمت ( ارزانتر از همه جا ) سرلوحه و شعار مجموعه ما در حوزه چاپ و نشر می باشد. خدمات ما عبارتند از:

1- چاپ دیجیتال ( پرینت و کپی ) بر روی کاغذ بصورت سیاه و سفید و رنگی و خدمات پس از چاپ بصورت صحافی سیمی فنری و چسب گرم بوده که در این زمینه آمادگی همکاری با کلیه مراکز آموزشی و ادارات و ..... را داریم .

2- چاپ و نشر کتاب ( با همکاری انتشارات - میعاد اندیشه با مجوز رسمی از وزرارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره مجوز 12797) : در این زمینه چاپ به 2 صورت دیجیتال ( تیراژ کم ) و افست در کوتاهترین و سریعترین زمان ممکن با شرایط استثنایی با رعایت کلیه مراحل آماده سازی کتاب شامل صفحه آرایی و طراحی جلد و .... انجام شده و کتاب شما با ( موضوعات مختلف تبدیل پایان نامه به کتاب ، آموزشی، علمی ، شعر، داستان ، رمان و ترجمه و ....... ) با اخذ شابک ISBN از اداره شابک و فیپا از کتابخانه ملی در وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز چاپ گرفته و اعلام وصول می شود و در تیراژ مورد نیاز شما از ( 20 جلد تا چند هزار جلد ) و در سایزهای مختلف و استاندارد ( رقعی، وزیری، رحلی و .... ) با کمترین هزینه به چاپ رسیده و دارای همه امتیازات لازم جهت ارائه و تقویت روزمه های تحصیلات تکمیلی و مصاحبه دکتری PHD و رزومه های اخذ دانشیاری و ارتقای تحصیلی و شغلی بوده و اندیشه های شما را به اثری ماندگار تبدیل می کند.

تلگرام چاپ و نشر میعاد