تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب

  • تاریخ
  • دیدگاه ها
    0
  • دسته
    چاپ و نشر

تبدیل پایان نامه به کتاب در انتشارات میعاد اندیشه

 دوستانی که تمایل دارند در مصاحبه دکترا شرکت نمایند میدانند که تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب یک فرصت بسیار مناسب برای تقویت رزومه محسوب می شود و داشتن کتاب  امتیاز بزرگی برای آنها در پی خواهد داشت که براساس ترجمه یا تالیفی بودن کتاب متفاوت میباشد و کوتاه ترین راه برای این دوستان تبدیل پایان نامه ها و مجموعه مقالات آنها به کتاب و چاپ آنها میباشد.

 

- دانشجویان متقاضی شرکت کننده در مقطع دکتری

- اساتید دانشگاه که  در حال تبدیل وضعیت به اعضا هیات علمی دانشگاه

- فرهنگیان گرامی جهت ارتقای شغلی و ارزشیابی  و ...

می‌توانند رزومه  خود را ، با تبدیل مقالات و پایان نامه خود به کتاب تقویت کرده و از امتیازات  چاپ کتاب در این زمینه استفاده نمایند. ما این امکان را برای شما فراهم  خواهیم کرد تا بتوانید با حداقل هزینه پایان نامه و مقالات خود را به کتاب  تبدیل کنید.

 

برای محاسبه هزینه های چاپ کتاب لطفا بر روی محاسبه آنلاین  کلیلک کنید

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

 

جهت نیاز به هرگونه توضیح و یا مشاوره با شماره 09125120067 تماس گرفته و یا در تلگرام پیام بدهید .

 

تبدیل پایان نامه به کتاب در انتشارات میعاد اندیشه

 

شمادر هر زمینه که فعالیت میکنید و دارای تجربه و دانش هستید و یا اشعار و دلنوشته ای و یا تجربیاتی دارید میتوانید آن را به کتابی ارزشمند و ماندگار تبدیل کرده و برای خود اعتباری مضاعف در حرفه و محیط اجتماعی پیرامون خود فراهم آورید.

 

تبدیل پایان نامه به کتاب هزینه ای بسیار اندک امکان پذیر است.

 

لازم نیست کتاب خود را در تیراژ 1000 عدد با صرف هزینه فراوان چاپ کنید

 

 می توانید کتاب خود را در تعداد کم مثلا 20 یا 50 عدد چاپ کنید .

 

کتاب شما با اخذ شابک ISBN از اداره شابک و  فیپا از کتابخانه ملی، در وزارت ارشاد مجوز چاپ گرفته و اعلام وصول می شود و دارای همه ی امتیازات لازم جهات ارایه در رزومه های تحصیلات تکمیلی و یا رزومه های اخذ دانشیاری، و ارتقای تحصیلی  و شغلی  خواهد بود.

 

 بر همگان آشکار و واضح است که همه ما زمانی که میخواهیم احتیاجات خود را در هر زمینه ای برطرف نماییم در وهله اول نزد فردی رفته که اعتبار و تجربه بیشتری داشته باشد و یکی از راحت ترین راه ها و مطمین ترین روشها جهت کسب اعتبار داشتن اثری مکتوب و به چاپ رسیده میباشد.

 انتشارات میعاد اندیشه  مفتخر است با تجربه فراوان در صنعت چاپ با حداکثر دانش و تجربه خود در خدمت تمامی فرهیختگان و علاقمندان به فرهنگ و دانش که تمایل دارند آثار ، تالیفات ، دانش و تجربه خود را به کتاب تبدیل نمایند باشد . 

اشتراک گذاری این مطلب:

بحث درباره این مطلب را شما آغاز کنید!